Stěhování

V naší dodávce pojedou Vaše věci jako v bavlnce

Nabízíme Vám cenově dostupné služby v oblasti stěhování, balící službu, vyklízení firem i bytů, rozvoz zakoupeného nábytku včetně likvidace starého. Najdete nás v Praze, po dohodě možnost přistavení vozů i v ostatních městech celé ČR.
U nás si můžete i pouze pronajmout dodávku a přestěhovat si věci sami nebo stěhovat sami, ale na odvoz mít našeho řidiče. Velice rádi Vás kvalitně přestěhujeme. Naši specialisté pomohou s odbornou montáží a demontáží nábytku, montáží kancelářského nábytku, bytového nábytku.
Hledáte pronájem dodávky? Přeprava, odvezení, přivezení, přestěhování, smontování, vyklizení – se vším pomůžeme, rychle za výhodné ceny, včetně víkendů.

Nabízíme cenově dostupnou dopravu a stěhování dodávkovým vozem L2H2

Nákladový prostor: délka 313 x šířka 172 x výška 191 cm
Objem nákladního prostoru: 10,8 m3
Služba je bez čekání
Při stěhovaní můžete využít naši balící službu s možností montáže a demontáže nábytku
Uděláme maximum pro zvýšení prodejnosti Vámi nabízeného zboží na SBAZARU bez Vašich starostí s transportem
Přivezeme Vám nový nábytek z obchodních řetězců Ikea, Asko, Skonto nebo vyvezeme nepotřebné věci na sběrný dvůr.
Cena autodopravy po Praze je od 490,- Kč
mimo město od 8,-Kč za 1 ujetý Km.

Jezdíme a stěhujeme 7 dní v týdnu od 7:00 do 23:00 hodin s možností zaslání a vyplacení zboží.
Dodávky Adam, informace a rezervace k vozu – cenová nabídka zdarma, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na tel: +420 603 41 67 21, nebo na dodavky.adam@seznam.cz

 

Levná autodoprava, půjčovna dodávek do 3,5 t, stěhování, balící služba, demontáž a montáž nábytku, rychlost, nízké ceny a kvalitní služby. Dodávková autodoprava Praha, Střední Čechy a celá ČR. Potřebujete cokoli odvézt dodávkou do 3500 kg volejte NONSTOP naší dopravu 603 41 67 21. Nabízíme stěhování a stěhovací služby Praha i ČR za levné rozumné ceny včetně autodopravy.